Apie mus

UAB „Global Scaffolders“ yra personalo paieškos ir atrankos įmonė, kurios pagrindinė veikla yra teikti kvalifikuotus pastolių montavimo kursus bei profesionalius įdarbinimo sprendimus statybų, civilinės inžinerijos, laivų statybos, energetikos, naftos ir dujų bei kitose srityse. Įmonėje įdiegti kokybės, aplinkosaugos ir darbuotojų saugos bei sveikatos sistemos standartai pagal ISO 9001, ISO 14001 bei ISO 45001 reikalavimus.
Mūsų strategija apima aukštos kokybės įdarbinimo paslaugas, konkurencingą kainą, greitą ir lankstų pristatymą, todėl savo pastolių verslą galite drąsiai patikėti mums.

Sutelkę dėmesį tik į vieną pramonės šaką, įgijome būtent šiais sričiai reikalingų žinių ir patirties. Vadovaudami organizacijai, turinčiai tik būtinas funkcijas, galime sumažinti savo išlaidas bei būti naudingi savo klientams.

„Global Scaffolders“ įmonė teikia kvalifikuotus ir profesionalius pastolių montuotojus, kurie lengvai prisitaikys prie jūsų įmonės poreikių ir naujų kolegų. Mūsų darbuotojai greitai ir efektyviai atlieka savo darbą ir visada laikosi griežtų saugos ir kokybės reikalavimų.

Didžiuojamės savo darbuotojais, esame įsipareigoję rūpintis jų gerove bei prižiūrime juos kliento projektuose.

Pasirinkę „Global Scaffolders“ galėsite daugiau dėmesio skirti savo įmonei, o visus su pastolių sumontavimu,ar naujų darbuotojų paieška susijus procesus patikėti mums!

ĮMONĖS PLĖTRA


0 %

METINIS VERSLO AUGIMAS.

PROJEKTAI


0 +

PROJEKTŲ SKAIČIUS.

KOMANDOS NARIAI


0 +

MŪSŲ KOMANDA.